SLUŽBY

Krátky prehľad služieb, ktoré naša firma poskytuje

Expresná preprava

Primárne sa sústredíme na vykonávanie expresných prepráv vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony už viac ako 15 rokov.

Expresná preprava je druh prepravy, ktorú využívajú zákazníci v prípade, že ich tovar alebo zásielka vyžaduje z časového hľadiska najkratšiu a najrýchlejšiu pozemnú logistickú trasu k príjemcovi. Jedná sa síce o finančne nákladnejšiu službu, avšak často dokáže takýto druh prepravy zabrániť omnoho väčším finančným stratám, napr. v prípade zastavenia výrobnej linky. Expresná resp. urgentná preprava tvorí gro našich služieb. Primárne sa sústredíme na vykonávanie expresných prepráv vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony už viac ako 15 rokov. Do tejto kategórie patrí preprava zásielok s maximálnou hmotnosťou nepresahujúcou maximálnu užitočnú nosnosť jednotlivých vozidiel, a teda do 1100 kg. V prípade želania zabezpečujeme na dennej báze aj doručenia v režime "Just-in-time", čo znamená v presne stanovenom čase. Expresná preprava je "výkladnou skriňou" našej firmy, avšak lepšie ako stokrát čítať a počuť je raz skúsiť.

  • rýchlosť
  • žiadna manipulácia s tovarom
  • sledovanie zásielky online
  • naše dlhoročné skúsenosti
  • vyššia cena

Dokládková preprava

Naša spoločnosť poskytuje možnosť tzv. dokládkovej prepravy do / z Nemecka, ktorá výrazne šetrí náklady.

V prípade, že náš zákazník nepožaduje expresné doručenie tovaru, no napriek tomu nechce riskovať viacnásobnú manipuláciu s tovarom z dôvodu jeho možného poškodenia, straty alebo neskorého doručenia, sme pripravení nájsť riešenie. Naša spoločnosť poskytuje možnosť tzv. dokládkovej prepravy do / z Nemecka, ktorá výrazne šetrí náklady. Ak potrebujete prepraviť tovar, ktorého hmotnosť nepresahuje 150 kg, vieme Vám zaručiť doručenie do max. 4 pracovných dní za veľmi výhodnú cenu. Vyžiadajte si cenovú ponuku už teraz.

  • výhodná cena
  • oznámenie o odoslaní zásielky (SMS, e-mail)
  • online sledovanie zásielky po jej odoslaní
  • minimálna manipulácia s tovarom
  • neskoršie doručenie ako pri expresnej preprave

Skladovanie a preclenie tovaru

Pre partnerov z oblasti dopravy je tu možnosť prekládky tovaru.

Našim zákazníkom sme pripravení kedykoľvek poskytnúť možnosť preskladnenia tovaru v priestoroch nášho skladu vybaveného vysokozdvižným vozíkom. Pre partnerov z oblasti dopravy je tu možnosť prekládky tovaru. Naviac sme našim zákazníkom ochotní pomôcť s preclením nami prepravovaného tovaru do krajín, kde tovar podlieha colnému odbaveniu, napr. Srbsko, Švajčiarsko atď. Našou prácou je využívať naše skúsenosti a kontakty, a tým čo najviac odbremeniť nášho zákazníka.

Špedícia

Vieme ponúknuť aj možnosť pristavenia subdodávateľského vozidla.

Spolu s našimi partnermi tvoríme veľkú flotilu nákladných vozidiel európskeho významu. Svojich partnerov si vyberáme starostlivo a pracujeme len s tými, ktorí spĺňajú prísne normy kvality. Preto Vám v prípade, že sú naše vlastné vozidlá vyťažené na 100% vieme ponúknuť aj možnosť pristavenia subdodávateľského vozidla, kde zároveň garantujeme, že sa postaráme o bezproblémový priebeh prepravy ako pri využití vlastných vozidiel.

"Naším revírom je Európa, naše tempo je expresné!"

15 +
rokov na trhu
20+
vozidiel vo vozovom parku
4200+
prepráv ročne
2730+
ton expresne prepraveného tovaru ročne
Rýchlosť považujeme za kľúčovú už pri vypracovaní cenovej ponuky.
Žiadosť o prepravu