O NÁS

V krátkosti, o tom kto sme a čomu sa venujeme

Na trhu sme už od júna 2004

Naša dopravno-špedičná spoločnosť JUME šped. s.r.o. sa zaoberá expresnou prepravou a kuriérskymi službami.

Za ten čas sme vykonali nespočetné množstvo prepráv a logistických riešení pre našich spokojných zákazníkov. Napriek tomu sa snažíme neustále zlepšovať a pracovať na sebe, pretože odvetvie logistiky je dynamickým odvetvím a my nechceme zaspať na vavrínoch. Kvalita našich služieb a spokojnosť našich zákazníkov sú u nás na prvom mieste, pretože sme si vedomí, že dobrá referencia od spokojného zákazníka je tou najlepšou reklamou. Možno to znie ako klišé, ale našimi najväčšími prioritami, ktoré sa každodennou prácou snažíme pretaviť do našich najväčších výhod, sú flexibilita a rýchlosť. Neveríte? Vyskúšajte sami!

O nás
Cargomando

Cargomando

Od roku 2014 sme členom nemeckého dopravného združenia Cargomando.

Nemecké dopravné združenie Cargomando združuje a spája tých najkvalitnejších partnerov v oblasti expresných prepráv z rôznych kútov Európy. To nám dáva možnosť byť neustále bližšie potrebám našich klientov kdekoľvek v Európe. Prečo Cargomando? Pretože si uvedomujeme, že spolupráca a partnerstvo je tým najlepším spôsobom ako ponúkať prvotriedne služby a logistické riešenia pre našich zákazníkov v celej Európe.

Bohatý vozový park

Spolu s našimi partnermi tvoríme bohatý vozový park zložený z moderných nákladných vozidiel od tých najmenších až po tie najväčšie.

Všetky naše vozidlá sú štandardne vybavené GPS monitorovacími zariadeniami a mobilnými telefónmi s celoeurópskou dosiahnuteľnosťou. O priebehu prepravy Vašej zásielky Vás však vieme kedykoľvek informovať podľa Vášho priania prostredníctvom SMS, e-mailu, skype-u alebo Vám dokonca vieme poskytnúť tzv. "tracking link" (sledovací link), pomocou ktorého môžete celý priebeh prepravy sledovať online sami. Všetky firemné procesy spĺňajú kritériá a nároky manažmentu kvality. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa noriem ISO 9001:2008 a zároveň ISO 14001:2009. Ku kvalitnej práci hazard nepatrí, preto je samozrejmosťou poistenie Vašej zásielky. Všetky naše vozidlá majú platné medzinárodné CMR poistenie. Do stávky však nedávame ani dôveru a potreby našich zákazníkov, preto sa neustále snažíme rozširovať pole našej pôsobnosti v záujme poskytnúť nášmu zákazníkovi čo najkomplexnejší balík služieb.

Naše služby
Vozový park

"Naším revírom je Európa, naše tempo je expresné!"

15 +
rokov na trhu
20+
vozidiel vo vozovom parku
4200+
prepráv ročne
2730+
ton expresne prepraveného tovaru ročne
Rýchlosť považujeme za kľúčovú už pri vypracovaní cenovej ponuky.
Žiadosť o prepravu